Page manager search (2.0.0-beta3) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Content
bo: ནང་དོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: search
bo: འཚོལ་བཤེར

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: Search index
bo: དཀར་ཆག་ནང་དུ་འཚོལ་བ

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་འཚོལ་བཤེར་ནང་དུ་སྤྱོད་པའི་AND/OR ཡི་བརྗོད་ཚུལ་མང་དྲག་འདུག འཚོལ་བཤེར་འདིའི་ནང་དུ་མདུན་གྱི་ཐ་སྙད་@count་ཁོ་ན་འདུ་རྒྱུ་ཡིན།

en: Search result highlighting input
bo: ནང་འཇུག་མངོན་བསལ་ཡིན་པར་འཚོལ་བཤེར་བྱེད་པ
