Page manager search (2.0.0-beta3) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Content
cs: Obsah

en: View
cs: Zobrazit

en: search
cs: vyhledávání

en: Languages
cs: Jazyky

en: Search index
cs: Index pro vyhledávání

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
cs: Ve vyhledávání bylo použito příliš mnoho výrazů AND a OR. Pro hledání bylo použito pouze prvních @count podmínek.

en: Search result highlighting input
cs: Zvýraznit hledaný text ve výsledcích.
