Page manager search (2.0.0-beta3) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: View
el: Προβολή

en: search
el: αναζήτηση

en: Languages
el: Γλώσσες

en: Search index
el: Ευρετήριο αναζήτησης

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
el: Η αναζήτησή σας χρησιμοποίησε υπερβολικά πολλές εκφράσεις AND/OR. Μόνο οι αρχικοί @count όροι συμπεριλήφθηκαν στην αναζήτηση.

en: Search result highlighting input
el: Αποτέλεσμα αναζήτησης με επισήμανση της εισόδου
