Page manager search (2.0.0-beta3) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Content
eu: Edukia

en: View
eu: Bista

en: search
eu: bilaketa

en: ID
eu: IDa

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Search index
eu: Bilaketa indizea
