Page manager search (2.0.0-beta3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Content
he: תוכן

en: View
he: צפיה

en: search
he: חיפוש

en: Languages
he: שפות

en: Search index
he: חיפוש באינדקס
