Page manager search (2.0.0-beta3) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: View
hr: Pregled

en: search
hr: pretraga

en: Languages
hr: Jezici

en: Search index
hr: Indeks pretraživanja

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
hr: Vaša pretraga je koristila previše AND/OR izrata. Samo prvih @count pojmova su uključeni u ovu pretragu.

en: Search result highlighting input
hr: Reultati pretrage s istaknutim unosom
