Page manager search (2.0.0-beta3) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: View
kn: ನೋಡು

en: search
kn: ಹುಡುಕು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Languages
kn: ಭಾಷೆಗಳು
