Page manager search (2.0.0-beta3) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Content
mn: Агуулга

en: View
mn: Харах

en: search
mn: хайх

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: Search index
mn: Хайлтын индекс
