Page manager search (2.0.0-beta3) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: View
nl: Weergeven

en: search
nl: zoeken

en: Languages
nl: Talen

en: Search index
nl: Zoekindex

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
nl: De zoekopdracht bevat te veel AND/OR-functies. Enkel de eerste @count woorden van de zoekopdracht zijn gebruikt.

en: Search result highlighting input
nl: Zoekresultaat uitlichten-invoer

en: All except those selected
nl: Alles behalve de geselecteerde

en: You must include at least one keyword to match in the content, and punctuation is ignored. | You must include at least one keyword to match in the content. Keywords must be at least @count characters, and punctuation is ignored.
nl[0]: Gebruik minstens één trefwoord om naar te zoeken (leestekens worden genegeerd).
nl[1]: Gebruik minstens één trefwoord, van meer dan @count tekens, om naar te zoeken (leestekens worden genegeerd).
