Page manager search (2.0.0-beta3) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: View
pl: Widok

en: search
pl: szukaj

en: Languages
pl: Języki

en: Search index
pl: Indeks wyszukiwania

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
pl: Twoje wyszukiwanie zawierało zbyt wiele wyrażeń i/lub. Tylko pierwsze @count wyrażeń zostało uwzględnionych w wyszukiwaniu.

en: Search result highlighting input
pl: Podświetl frazę wyszukiwania

en: You must include at least one keyword to match in the content, and punctuation is ignored. | You must include at least one keyword to match in the content. Keywords must be at least @count characters, and punctuation is ignored.
pl[0]: Należy podać przynajmniej jedno słowo kluczowe pasujące do treści, znaki interpunkcyjne są ignorowane.
pl[1]: Należy podać przynajmniej jedno słowo kluczowe pasujące do treści. Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej @count znaki, znaki interpunkcyjne są ignorowane.
pl[2]: Należy podać przynajmniej jedno słowo kluczowe pasujące do treści. Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej @count znaków, znaki interpunkcyjne są ignorowane.
