Page manager search (2.0.0-beta3) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Content
sk: Obsah

en: View
sk: Zobraziť

en: search
sk: vyhľadávanie

en: Languages
sk: Jazyky

en: Search index
sk: Index vyhľadávania
