Page manager search (2.0.0-beta3) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Content
sl: Vsebine

en: View
sl: Prikaži

en: search
sl: išči

en: Languages
sl: Jeziki

en: Search index
sl: Indeks iskanja
