Page manager search (2.0.0-beta3) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Content
sq: Përmbajtja

en: View
sq: Shfaq

en: search
sq: kërko

en: Languages
sq: Gjuhët
