Page manager search (2.0.0-beta3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Content
ur: متن

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Languages
ur: زبانیں
