Page manager search (2.0.0-beta4) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Title
da: Titel

en: Content
da: Indhold

en: View
da: Vis

en: search
da: søg

en: Languages
da: Sprog

en: Search index
da: Søgeindex

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
da: Din søgning brugte for mange OG/ELLER udtryk. Kun de @count første termer blev medtaget i denne søgning.

en: Search result highlighting input
da: Søgeresultat med fremhævelse af input
