Page manager search (2.0.0-beta4) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Content
et: Sisu

en: View
et: Kuva

en: search
et: otsing

en: Languages
et: Keeled

en: Search index
et: Otsinguindeks

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
et: Sinu otsing sisaldas liiga palju JA/VÕI operaatoreid. Ainult esimesed @count terminit lisati otsingusse.
