Page manager search (2.0.0-beta4) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: View
ne: दृश्य

en: search
ne: खोज

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
