Page manager search (2.0.0-beta5) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Content
bg: Съдържание

en: View
bg: Прегледай

en: search
bg: Търсене

en: Languages
bg: Езици

en: Search index
bg: Индекс на търсене
