Page manager search (2.0.0-beta5) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Content
cy: Cynnwys

en: View
cy: Gweld

en: search
cy: chwilio

en: Languages
cy: Ieithoedd
