Page manager search (2.0.0-beta5) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: View
jv: Tampilan

en: search
jv: goléki

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: Search index
jv: Nggolèki indeks

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
jv: Panggolèkan Sampéyan nggunakno kakèhan ekspresi AND / OR. Namung @count tetembungan pertama sing bisa dilebokaké ing panggolèkan iki.
