Page manager search (2.0.0-beta5) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Content
km: មាតិកា

en: View
km: មើល

en: search
km: ស្វែងរក

en: Languages
km: ភាសា

en: Search index
km: ស្វែង​រក​លិបិក្រម
