Page manager search (2.0.0-beta5) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: View
ku: پیشاندان

en: search
ku: گەڕان

en: Languages
ku: زمانەکان

en: Search index
ku: نوانەی گەڕان
