Page manager search (2.0.0-beta5) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Languages
ml: ഭാഷകള്‍

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
