Page manager search (2.0.0-beta5) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Content
oc: Contengut

en: View
oc: Veire

en: search
oc: recercar

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Languages
oc: Lengas

en: Search index
oc: Indèx de recèrca

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
