Page manager search (2.0.0-beta5) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Content
sr: Садржај

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Languages
sr: Језици

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
