Page Message (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Message
nl: Bericht

en: Update
nl: Bijwerken

en: Add
nl: Toevoegen

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Page
nl: Pagina

en: Page URL
nl: Pagina-URL
