Page Message (8.x-1.0-beta1) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Edit
se: Rievdat

en: Update
se: Ođasmahte

en: Add
se: Lasit

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Page
se: Siidu
