Page Message (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Message
ta: தகவல்

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: Page
ta: பக்கம்
