Page Message (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Edit
vi: Sửa

en: Message
vi: Thông điệp

en: Update
vi: Cập nhật

en: Add
vi: Thêm

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Page
vi: Trang
