Page Metatag (1.0.1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Weight
af: Gewig

en: Operation
af: Operasie
