Page Metatag (1.0.1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Status
ka: სტატუსი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა
