Page Metatag (1.0.1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Status
sk: Stav

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: Page Title
sk: Nadpis stránky

en: Operation
sk: Operácia

en: About
sk: Informácie o
