Page Metatag (1.0.1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Status
uk: Стан

en: Remove
uk: Вилучити

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Weight
uk: Вага

en: Page Title
uk: Заголовок Сторінки

en: Operation
uk: Дія

en: About
uk: Про модуль

en: Add one more
uk: Додати ще
