Page Metatag (1.0.1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Status
ur: حالت

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: Enabled
ur: فعال

en: Weight
ur: وزن
