Page Metatag (1.0.1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Language
bn: ভাষা

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Weight
bn: ভর

en: About
bn: সম্পর্কে
