Page Metatag (1.0.1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Weight
bs: Težina
