Page Metatag (1.0.1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Status
el: Κατάσταση

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: Operation
el: Λειτουργία

en: About
el: Περί
