Page Metatag (1.0.1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Status
hi: अवस्था

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Description
hi: उल्लेख

en: Language
hi: भाषा

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Weight
hi: मान

en: Page Title
hi: पृष्ठ का शीर्षक

en: Operation
hi: काम

en: About
hi: के बारे में
