Page Metatag (1.0.1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Enabled
jv: Urip

en: Weight
jv: Urutan

en: Operation
jv: Operasi

en: About
jv: Ngenani
