Page Metatag (1.0.1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Status
ne: अवस्था

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Weight
ne: वजन

en: About
ne: बारेमा

en: Add one more
ne: एउटा थप्नुहोस्
