Page Metatag (1.0.1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Status
ro: Stare

en: Remove
ro: Elimină

en: Description
ro: Descriere

en: Language
ro: Limba

en: Enabled
ro: Activat

en: Weight
ro: Greutate

en: Page Title
ro: Titlu Pagină

en: Operation
ro: Operație

en: About
ro: Despre
