Page Metatag (1.0.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Language
ta: மொழி

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Weight
ta: நிறை
