Page Metatag (1.0.1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Status
tr: Durum

en: Remove
tr: Kaldır

en: Description
tr: Açıklama

en: Language
tr: Dil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Page Title
tr: Sayfa Başlığı

en: Operation
tr: İşlem

en: About
tr: Hakkında
