Page Metatag (2.0.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Status
ast: Estáu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Enabled
ast: Activáu

en: Weight
ast: Pesu

en: Operation
ast: Operación
