Page Metatag (2.0.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Weight
hr: Težina

en: Operation
hr: Operacija

en: About
hr: Opis
