Page Metatag (2.0.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Status
lt: Būsena

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Page Title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Operation
lt: Veiksmai

en: About
lt: Apie
