Page Metatag (2.0.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Remove
mr: काढा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Language
mr: भाषा

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Weight
mr: मुल्य
