Page Metatag (2.0.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: Page Title
nl: Paginatitel

en: Operation
nl: Bewerking

en: About
nl: Over
