Page Metatag (2.0.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Weight
nn: Vekt
