Page Metatag (2.0.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Remove
sv: Ta bort

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: Page Title
sv: Sidtitel

en: Operation
sv: Funktion

en: About
sv: Om
